Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1216050
13500
252
Romain Rolland: Mahátmá Gandhi. Bp., é.n., Dante kiadás. 154 l. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben. 1200977
13501
252
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp. (1903.) Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, házilag pótolt gerinccel, megviselt állapotban. 1220447
13502
252
Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezet Ady életéből. Bp., [1939], Pantheon. Kopott, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1217440
13503
252
Dr. Schildhof B.: Az érvényesülés művészete. A megnyerő modor könyve. Fordította Sztrókay Kálmán. Bp., é.n., Lingua. 168 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. 1200922
13504
252
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul
Budapest,é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott. 1219275
13505
252
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés. 1219353
13506
252
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány! 1217532
13507
252
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás. 1222022
13508
252
Homeros Odysseiája bő szemelvényekben. Ford. Kemenes (Kempf) József. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. 238 p. Korabeli félvászon kötésben. 1217512
13509
252
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1220741
13510
252
Hősi ének Dzsangár-kánról. Kalmük népeposz. Ford., bev. Supka Géza. Bp., 1941, Franklin. Klny. a Budapesti Szemle 1941. évi évfolyamából, megjelent 100 példányban. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1220789
13511
252
Kardos László: A huszonegyéves Ady Endre. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Az első 16 oldal kijár, kissé kopott papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft