ifj. Medgyasszay Vince: Tüzet hozok. Bp., [1940], Turul Szövetség nagykőrösi Arany János Bajtársi Egyesülete. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Bérczessi B. Gyula: Ha szél fú a hegyek felől. Versek. Bp., 1943, szerzői. A szerző ajánlásával és dedikációjával a Kis Ujság szerkesztősége részére. Papírkötésben, jó állapotban.
Harmath Imre: Gyümölcs. Versek. Bp., 1942, Szent István Társulat. A szerző által Rácz Vali (1911-1997) színésznőnek dedikálva. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.) Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.