Ingenheim, Marieluise von: Sissy. Az álmok kastélya. Bp., 1992, Rakéta Kiadó. Kartonált papírkötésben,jó állapotban.; Heymann, C. David: Az asszony, akit úgy hívnak, Jackie. Debrecen, 1989. Papírkötésben, jó állapotban.
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Anakreoni dalok. Ódák. Marosvásárhelyi gondolatok. A lélek halhatatlansága. Dorottya. Gyoma, 1921. Kner Izidor. 201 p. A fametszetű könyvdíszeket Kozma Lajos készítette. ( Kner-Klasszikusok IV. kötete.) Átkötve, korabeli viseltes félvászonkötésben. Mindössze 1200 példányban jelent meg.
Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben.
Körtvélyessy László: Az ötösfogat: vidám diák történetek. Szeged, 1943. Rokoni tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.