Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 263

vitéz Somogyváry Gyula: Kalendárium. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 222 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.
13549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13551.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Mikszáth Almanachja 1911. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
13553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
13555.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Tandori Dezső: Valamivel több. Bp., 1980, Magvető. 423 p. Kiadói vászonkötésben. A szerző által dedikált példány. "Árvay Jánosnak jó barátsággal Tandori Dezső"
13556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Kogutowicz Károly, Hermann Győző: Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet. 256 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
13557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány!
13560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft