vitéz Somogyváry Gyula: Kalendárium. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 222 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.
Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.
Tandori Dezső: Valamivel több. Bp., 1980, Magvető. 423 p. Kiadói vászonkötésben. A szerző által dedikált példány. "Árvay Jánosnak jó barátsággal Tandori Dezső"
Kogutowicz Károly, Hermann Győző: Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet. 256 p. Korabeli egészvászon-kötésben.