https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 263

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!
13561.

Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.
13562.

Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.
13563.

[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
4
Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.
13564.

Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
13565.

Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.
13566.

Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!
13567.

Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.
13568.

Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
13569.

Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.
13570.

Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
2
Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.
13571.

Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.
13572.

Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz