Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217927
13573
252
Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Bp., 1989, Püski. 13 p. Kiadói puhakötésben. 1220035
13574
252
Soltész Zoltánné: A Mátyás-graduale. Bp., 1964, Magyar Helikon-Corvina. (Kner nyomda). 147 p. Számozott példány. Kiadói, aranyozott nyl-kötésben. 1222289
13575
252
Kürti László: Egy nap. Bp., 1970, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1222305
13576
252
Györe Imre: Elröpültek a lángosok. Bp., 1974, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1222297
13577
252
Kőműves Imre: A Tisza-parttól az Ebro völgyéig. Bp., 1977, Kossuth. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1222276
13578
252
Hajduska István: Papírhajók oklevélből. Bp., 1969, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1221640
13579
252
Karinthy Frigyes: 100 új humoreszk. Bp., é.n. Nyugat. Kiadói kopottas vászonkötésben. 1219527
13580
252
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben. 1216071
13581
252
György Lajos: Világjáró anekdoták. Bp., 1938. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 352. l. Kiadói vászonkötés. 1218707
13582
252
Surányi László, Visnyovszki Gábor: A magyar bélyegek kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. 1216032
13583
252
Lion Feuchtwanger: Jud Süss. Bp., 1934, Nova. 406 l. Kiadói vászonkötés. 1222269
13584
252
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft