Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története
Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Nagy Imre: Xilogravuri - fametszetek - Holzschnitte - xilogravures. Miercurea Ciuc/Csíkszereda, 1983, Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottsága - Csíkszeredai Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l.
Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban.