Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217471
13249
252
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. 606 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1217311
13250
252
Books: Architecture, Art
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., 1926, Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva. 1217886
13251
252
Books: Architecture, Art
Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. 1217847
13252
252
Books: Architecture, Art
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben. 1218121
13253
252
Books: Architecture, Art
Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval. 1217871
13254
252
Books: Architecture, Art
A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerkesztette Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222747
13255
252
Books: Architecture, Art
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. A borító sérült. 1222738
13256
252
Books: Architecture, Art
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1994, Kulturtrade. Kiadói modern keménykötésben. 1222732
13257
252
Books: Architecture, Art
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222720
13258
252
Books: Architecture, Art
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222705
13259
252
Books: Architecture, Art
Szíj Béla: Berény Róbert. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt. 1222698
13260
252
Books: Architecture, Art
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft