Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film uttörői. Bp. 1946. (Temesvár, Horia ny.) 186 l. 3 lev. Fűzve, kiadói borítékban. A szennylap kissé hiányos, illetve korábbi javítás nyoma látható. A gerinc részen kis hiány.
3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben.
5 db fotózással kapcsolatos könyv-Németh József: Olcsó gép-jó felvétel!; Fotószalon MAOE fotótagozata 1999; I.Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957; Moholy-Nagy László 100 fotó; A világ legjobb sajtófotói. Kiadói papírkötések, mindegyik jó állapotban.
Graesse, Théodore: Guide de l'amateur de porcelaines et de poteries ou collection complete des marques de fabriques de porcelaines et de poteries de l'Europe et de l'Asie. Drezda, 1885, G. Schoenfeld. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben.
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok.
Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.
Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.