Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 81

Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film uttörői. Bp. 1946. (Temesvár, Horia ny.) 186 l. 3 lev.  Fűzve, kiadói borítékban. A szennylap kissé hiányos, illetve korábbi javítás nyoma látható. A gerinc részen kis hiány.
13285.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Hegedüs Tibor: A színész, a színpad és a hangosfilm. Harsányi Zsolt előszavával. Bp., é.n. Írás. 149 l., 2 lev. Kiadói illusztrált papírborítékban.
13286.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Kiss Zoltán: A fényképezés kézikönyve. Bp., 1916. Szerző kiadása. Megviselt állapotban.
13287.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
13288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben.
13289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
5 db fotózással kapcsolatos könyv-Németh József: Olcsó gép-jó felvétel!; Fotószalon MAOE fotótagozata 1999; I.Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957; Moholy-Nagy László 100 fotó; A világ legjobb sajtófotói. Kiadói papírkötések, mindegyik jó állapotban.
13290.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Graesse, Théodore: Guide de l'amateur de porcelaines et de poteries ou collection complete des marques de fabriques de porcelaines et de poteries de l'Europe et de l'Asie. Drezda, 1885, G. Schoenfeld. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13291.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
13292.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Il corpo umano. Tavole anatomiche per artisti. Manuali tecnici Leonardo. Milano, 1997, Vinciana Editrice.  48 táblával, kísérőfüzettel, kiadói mappában. Jó állapotban.
13293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
13294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13295.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui. Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.
13296.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft