1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition
Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története.
Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. F. L. Kenett 75 színes felvételével. Bp., 1966, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
9 db különféle, magyar és külföldi festőkről szóló művészeti kiskönyv: Nagybánya, a festőtelep művészei (Miskolc, 1994), Michelangelo (Bp., 1976), Gaugin (Bp., 1968), Gyárfás (Bp., 1971), Lőrincz Gyula (Bp., 1971), Vedres (Bp., 1973), Masaccio (Bp., 1972), Duccio (Bp., 1973), Szárján (Bp., 1970). Papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.