13463.
252. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults