Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
[K. Nagy Sándor]: [Ne bántsd az állatot. Az állatvédő törvények példákban]. [Bp.], [1909], Franklin. Kissé kopott félvászon kötésben, címlapja és több lapja hiányzik.
Nyári Jenő: A kereskedelmi törvény - 1875: XXXVI. törvényczikk - és a reá vonatkozó joganyag: törvények, rendelete, az új vasúti üzletszabályzat, joggyakorlat. Bp., 1911, Franklin. 495 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Syntagma juris Hungaricae ac Transilvanici, partiumque iisdem annexarum, utilitati publicae accomodatum. Claudiopoli, 1760, Typis Academicis Societatis. Teljes bőr kötésben, rossz állapotban.
Colligatum. Somló Bódog: Jogbölcselet. Pozsony, 1901, Stampfel K. 62 p. illetve dr. Kovács Gábor: A szociálizmus. Pozsony, 1907, Stampfel K. 231 p. Korabeli félvászonkötésben.