1848-1849 a magyar zsidóság életében. Szerkeszti Zsoldos Jenő. Kiad. Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziumának és Ipari Leányközépiskolájának 48-as Ifjúsági Bizottsága.
Bp., 1948. (Neuwald ny.) 256 p. Fűzve, kiadói borítékban.
Benoschofsky Ilona, Karsai Elek: Vádirat a nácizmus ellen. Dokumentumok a magyarországi zsidóüldözés történetéhez. III. 1944. június 26-október 15. Bp., 1967., Magyar Izraeliták Országos Képviselete. 720 p. Kiadói félvászonkötésben.
Héber sz'fárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Má'áján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.