A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt... I-II. kötet (egybekötve) Bp., 1941., Singer és Wolfner. 208+266 p. Kiadói egészvászon-kötésben, az eredeti papíborító az előzéklapon felragasztva. Ex libris-szel.
Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.
Rudinai Molnár István: A kisgazda teendője a háború alatt és azután. Bp., [1916], Szent István Társulat. Megviselt állapotú papírkötésben, gyébként jó állapotban.