13223.
252. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - katonaság
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: A nyugati hadszíntér. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, az első néhány lap kijár.