13220.
252. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - katonaság
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban