800 Ft
13
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. FÅ‘szerk.: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kicsit kopott, dÃszes, dombornyomott, festett vászonkötésben, jó állapotban.