Nagyenyedi album MCMXXVI. Szerkeszti: Lukinich Imre. Kiadja a Nagyenyedi Bethlen-kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Bp. 1926. (Pátria nyomda) 252 l. + 3 t. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtáris példány volt, a borítóvászon kopottas, sérült.