Könyvek: Történelem Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217640
13120
252
Books: History
Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ (Egyetemi ny.) 243 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Első kiadás. Szép állapotban. 1221036
13121
252
Books: History
Szabó József, S.: A Perényiek a magyar reformáció szolgálatában. Bp., 1923. Bethlen ny. 91 p. Kiadói illusztrált papírborítóban. 1221475
13122
252
Books: History
Ódor László: Antall-Breviárium. Bp., 2004, Minerva. Kiadói keménykötésben. 1221032
13123
252
Books: History
gróf Andrássy Gyula: A magyarság és németség érdekszolidaritása. Bp. 1916, Franklin. 82 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan. 1217918
13124
252
Books: History
Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. 1217077
13125
252
Books: History
Bánffy Miklós: Emlékeimből. 2. kiad. Bp., 1943, Révai. 262 l. Kiadói félvászon-kötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. A borítótábla kissé foltos. 1219270
13126
252
Books: History
Ráth-Végh István: Új butaságok az emberiség kultúrtörténetéből. Bp., 1939, Cserépfalvi. Kiadói félvászonkötés. 1217247
13127
252
Books: History
Várkonyi Endre: A magyar címer útja. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói puhakötésben. 1034424
13128
252
Books: History
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben. 1207837
13129
252
Books: History
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 1219241
13130
252
Books: History
Tessedik Sámuel önéletírása. Reprint. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötésben. 1221285
13131
252
Books: History
Közelebbről azonosítatlan, nagyszombati tanulók által szerkesztett(?) egyháztörténeti témájú könyv Lippay György esztergomi érsek (1642-1666) regnálásáról, a végén különféle egyházi tisztségviselők felsorolásával. [Nagyszombat], [cca 1722]. Címlapja hiányzik, az első néhány oldal kijár. Hiányzó gerincű, díszes, kopott kartonált papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft