Eduard Fueter: 1815-1920, Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a hátsó előzéklapon számos ceruzás feljegyzés.
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk. Ignácz Rózsa. Bev. Zilahy Lajos.
Erdély városai, természeti szépségei, műkincsei, népművészete és népi élete 96 képtáblán. Bp., 1940. Dante. 208 l. 48 t. korabeli félvászonkötésben, az eredeti címkivágás felragasztva.
Ipari ujjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor.
Bp. 1948. Forum Hungaricum. 200+328 p. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal. A táblák kissé sérültek, megkarcolódtak.