13324.
252. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
800 Ft
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärzte. 1-6. köt. Berlin - Wien, 1908-1908, Urban & Schwarzenberg. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, kötetenként változó, többnyire jó állapotban, a negyedik kötet belső címlapja hiányzik.