13400.
252. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.