Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, jó állapotban.
Vámossy Zoltán, Fenyvessy Béla, Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Bp., 1914, Mai Henrik és Fia. Korabeli félvászonkötésben.
Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.