Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1920, Franklin. Kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Inkey Béla: A magyarországi talajvizsgálat története. Bp., 1914, Fritz Ármin (A Magyar Királyi Földtani Intézet kiadványai). Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Acta Ethnographica Academiae Scientiarium Hungaricae. Adiuvantibus T. Bodrogi, B. Gunda, I. Tálasi. Redigit Gy. Ortutay. Tomus XIX. Hoc volumen curavit T. Bodrogi. Gyula Ortutay sexagenario. Bp., 1970, Akadámiai Kiadó. Kaidói műbőr kötés, gerincnél, sarkoknál kopott, egyébként jó állapotban.
Átszámítási táblázatok a szesztartalom megállapításához. Összeállította a Pénzügyminisztérium. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben.