3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.