4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedició története. Bp., 1910, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben.