https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 83

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.
13027.

Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
13028.

Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Wosinsky Mór: Keleti utam emlékei. Szekszárd, 1888, Ujfalusy Lajos, 2. kiad. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / Ritka!   In a bit worn out half-linen binding, otherwise in good condition.
13029.

Wosinsky Mór: Keleti utam emlékei. Szekszárd, 1888, Ujfalusy Lajos, 2. kiad. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / Ritka! In a bit worn out half-linen binding, otherwise in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Steiermark. Steirisches Verkehrsbuch. Im Anhang: Hotels, Gasthöfe, Kurorte, Bäder, Sommerfrischen und bewirtschaftete alpine Schutzhütten. Graz, 1912-1913, Verlage des Landverbandes für Fremdenverkehr in Steiermark. Kiadói papírkötés, gerincnél kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban / paperback, with small fault, good condition
13030.

Steiermark. Steirisches Verkehrsbuch. Im Anhang: Hotels, Gasthöfe, Kurorte, Bäder, Sommerfrischen und bewirtschaftete alpine Schutzhütten. Graz, 1912-1913, Verlage des Landverbandes für Fremdenverkehr in Steiermark. Kiadói papírkötés, gerincnél kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban / paperback, with small fault, good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Salzburg. Stadt und Land, Salzkammergut mit Angaben für Automobilisten. Berlin, 1931, Grieben Verlag - Albert Goldschmidt (Grieben Reiseführer 48.). Kihajtható térképmellékeltekkel (az egyik kis szakadással). Kicsit szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13031.

Salzburg. Stadt und Land, Salzkammergut mit Angaben für Automobilisten. Berlin, 1931, Grieben Verlag - Albert Goldschmidt (Grieben Reiseführer 48.). Kihajtható térképmellékeltekkel (az egyik kis szakadással). Kicsit szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Macsukóban. A szerző fényképfelvételeivel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13032.

Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Macsukóban. A szerző fényképfelvételeivel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fekete-Zoltán-Várfalvi: Balatoni mindentudó. Gyakorlati tudnivalók és tájékoztató helységtérképek a balatoni nyaralók, üdülők és kirándulók részére. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, nagyon szép állapotban, térképekkel, balatoni hajók rajzaival. Hozzá: Somogyi séták. Siófok. 1957.
13033.

Fekete-Zoltán-Várfalvi: Balatoni mindentudó. Gyakorlati tudnivalók és tájékoztató helységtérképek a balatoni nyaralók, üdülők és kirándulók részére. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, nagyon szép állapotban, térképekkel, balatoni hajók rajzaival. Hozzá: Somogyi séták. Siófok. 1957.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1920 Roma útikalauz számos térkép melléklettel / Grieben: Roma and area tourist guide with many illustrations and maps and with searcher
13034.

cca 1920 Roma útikalauz számos térkép melléklettel / Grieben: Roma and area tourist guide with many illustrations and maps and with searcher

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Baktay Ervin: Magyar utazó Indiában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben. A gerinc felső részén kis hiány.
13035.

Baktay Ervin: Magyar utazó Indiában. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben. A gerinc felső részén kis hiány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Hedin, Sven: A rejtelmes India. I-II. kötet Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. I. kötet. Bp., (1912), Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzalt illusztrált kiadvány. Dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötésben.Az egyik kötet gerince szakadozott.
13036.

Hedin, Sven: A rejtelmes India. I-II. kötet Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. I. kötet. Bp., (1912), Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzalt illusztrált kiadvány. Dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötésben.Az egyik kötet gerince szakadozott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Palesztinában. Utirajzok. Bp., 1900. Franklin. 1t. (kihajt.)+264+(3)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Festett, kiadói vászonkötésben, gerincén sérüléssel
13037.

Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Palesztinában. Utirajzok. Bp., 1900. Franklin. 1t. (kihajt.)+264+(3)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Festett, kiadói vászonkötésben, gerincén sérüléssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga" /,,Stella Polare"/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos.  Bp.,é.n., Lampel.  Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.
13038.

Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga" /,,Stella Polare"/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos. Bp.,é.n., Lampel. Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz