Eötvös Károly: A Bakony I-II. (Eötvös Károly Munkái XXI-XXII.) Bp., 1909, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
Dr. Darnay-Dornyay Béla. Bakony útikalauz. Bp., 1957, Sport. 271+XVI p. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lap és a hátsó tábla enyhén sérült.
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
Bezdek József, Karl János: Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1922. évre. Bp., 1921, Magyar Földrajzi Intézet. 96 p. Számos térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.