Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban.
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Pásztor József (szerk.): Mátra. Útikalauz. Történeti és természeti nevezetességek ismertetése. Bp., 1929, Apostol Nyomda. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrált, jó állapotban.
Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiad. Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor Rt. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet
Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet