Könyvek: Vallás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1216339
13432
252
Books: Religion
Gethsemane and Golgotha... Betrachtungs und gebetbuch. Chur, 1916, Benziger. Kiadói egészvászon kötésben. 1221089
13433
252
Books: Religion
[Gerhard, Johann]: Liliomok völgye. Pozsony - Pest, [1804], [Landerer Mihály]. Megviselt félvászon kötésben, sérült címlappal, enyhén foltos lapokkal. 1053544
13434
252
Books: Religion
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben. 1222876
13435
252
Books: Religion
Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos. 1221538
13436
252
Books: Religion
Somosy János: Keresztyén hittudomány. II.kötet. S. Patakon, 1838, Nádaskay András. Későbbi félvászonkötésben. 1216031
13437
252
Books: Religion
Gausz Tibor S.J.: Ragyogó szemek. Bp., 1940, Korda. 183 l. Kiadói papírkötés. Ajándékozási bejegyzéssel. 1217332
13438
252
Books: Religion
Szabó Dezső: A magyar protestantizmus problémái. Bp., [1926], Genius. Kissé szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1054275
13439
252
Books: Religion
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben. 1056211
13440
252
Books: Religion
Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül. 1217715
13441
252
Books: Religion
Göran Larsson: A zsidók felség! Göran Larsson egy előadásának írott anyaga; Kápolnásnyék, GeSheR-HíD, Vallásközi Kapcsolatok és Kutatások Központja, 1996. Kiadói puhakötésben. 1119417
13442
252
28000
Books: Religion
Eminentissimi Domini D. Joannis Bona... cardinalis : Opera omnia. Venetiis, 1772. Kroabeli egészbőr kötésben / In full leather binding 668p. 25x40 cm 1130891
13443
252
Books: Religion
Prosperi Lambertini S.R.E. Cardinalis Archiepiscopi Bononiensis postea Benedicti XIV, pontificis optimi maximi Institutiones ecclesiasticae, quas latine reddidit Ildephonus A S.Carolo. Ingolstadt und Augsburg. 1751. Crätz. 840p. Címkép-metszettel és szövek közti metszetekkel. KOrabeli, jó állapotú bordázott egészbőr kötésben / In full leather binding, in nice condition. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft