Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. /
In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.