https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13444.

Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /  Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.
13445.

Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. / Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
EUR
,
257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek.  1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13446.

Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek. 1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben
13447.

Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
13448.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. /  In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
13449.

Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. / In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.
13450.

Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13451.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.
13452.

Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13453.

Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.
13454.

A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13455.

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz