cca 1700-1900 Érdekes papírrégiség tétel. Okmányok, levelek az 1700-as évektől, metszetek egészen a 16. századtól, fénnyomatok, egyéb művészi jellegű nyomatok nagy tételben. Érdemes megnézni! Jelképes árról
1809 Bélik József: Serenissimus ac reverendissimius Hungariae etBohemiae regius haereditarius princeps archidux Austriae dominus dominus Carolus Ambrosius archiepiscopus Strigoniensis Sedis Apostolicae legatus natus primas inclyti regni Hungariae ... oratione funebri laudatus. Buda, 1809, Typis typographiae regiae universitatis Hungaricae. Habsburg-Estei Károly Ambrus főherceg, esztergomi érsek, hercegprímás temetési beszéde. Papírkötésben, a címlap kicsit foltos, egy lappár összeragadt, 22. p.
1831 Sermo quem dum reverendissimus ac magnificus dominus Michael Adamkovits ... idibus ipsis Aprilis MDCCCXXXI. solenni ritu auscpicaretur. Pozsony, Typis haeredum Belnayanorum. Kicsit kopott állapotban, 16 p.
1836 Comitatus quem praebet spiritualis in regio centrali seminario Pestiensi cleri junioris curator alumnis consummato theologicorum studiorum cursu excedentibus et propediem sacerdotio auctorandis. Pest, 1836, Typis Ludovici Landerer de Füskút. Kissé kopott papírkötésben, 12 p.