Porcelán Tételek száma: 86
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1218233
11123
252
3800
Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm 1073469
11124
252
Bavaria porcelán mokkás készlet Velence motívummal, 6 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, kopásnyomokkal, jelzett 1222467
11125
252
Victoria mokkás csésze, matricás, jelzett, kopott 940355
11126
252
Unterweissbach Echt Kobalt váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, d:9,5 cm 1222368
11127
252
Victoria kis kiöntő, matricás, jelzett, apró lepattanással, m:10,5 cm 1222381
11128
252
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel, d:14 cm 1222624
11129
252
Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm 1222960
11130
252
30000
Figurális asztali lámpa, jelzett (Volkstedt), kézzel festett, porcelán-réz, selyem búra, működik, hibátlan / Figural table lamp, signed, porcelain-copper, silk shade. Works well m:40 cm 1221644
11131
252
2 db, kislányt illetve törpét formázó Lippelsdorf porcelán fogpiszkáló-tartó, kézzel festett, jelzett (W&A), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 1219844
11132
252
Vegyes porcelán tétel: csészék, csészealjak, falitányér, apró váza, kutyafigura és más apróságok, közte jelzettek is (Bavaria, Zsolnay, Hollóházi), 3 db-on kis sérüléssel 1191448
11133
252
Porcelán fedeles patika edény, "Ung Basilic" felirattal, jelzés nélkül, kopott, m:18 cm 1120066
11134
252
Jelzett emlék (Kosice) kicsi kiöntő, matricás, hibátlan, m:18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft