cca 1880 Budapest övezeti beosztása, Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Hajtásoknál ragasztással megerősített. 96x80 cm
Stieler's Schulatlas über alle Theile der Erde und über das Weltgebäude. Szerk.: Berghaus, Hermann. Gotha - Wien, 1874, Justus Perthes. Hiánytalan. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. Bp., 1921, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
cca 1914-1918 G: Freytags Karten der Internierungsorte und Durchzugsstationen der Kriegsgefangenen im Europäischen und Asiatischen Rußland, az oroszországi hadifogoly-táborok német nyelvű térképe, 1:3700000, a táborok névmutatójával
cca 1900 Az albán tengerpart és környéke, német nyelvű, érvénytelenített térkép, 1:200000, hátoldalán Bormio és környéke (Észak-Lombardia) térképével, 79,5×109,5 cm