Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1215395
31039
252
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1960-1970. "Hűség a néphez, hűség a párthoz" zománcozott kitüntető jelvény dísztokban, javított tűvel. Szign.: Ságvári T:2 1215414
31040
252
Numizmatika
1963. "Szocialista Munkáért Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:1-,2 1103836
31041
252
500
Numizmatika
1964. "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Budapest / III. Díj" Br díj plakett (87x68mm) T:2 1215870
31042
252
Numizmatika
1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal (2x) T:1-,2
NMK 663 1215518
31043
252
Numizmatika
1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:2 1215449
31044
252
Numizmatika
1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal + kitüntetések viselési sorrendje tájékoztató T:2- kopott zománcozás, rátét illesztése meglazult, javított szalag
NMK 711 1222877
31045
252
Numizmatika
~1970. "Vállalati Tűzoltó" fém jelvény (34,5mm) + "Érdemes munkáért" Vöröskereszt jelvény (24,5mm) T:2 1215928
31046
252
Numizmatika
~1970-1980. "Móricz Zsigmond Általános Gimnázium" zománcozott Br jelvény (30x27mm) T:2 1215282
31047
252
Numizmatika
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény (40,5mm) + "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény eredeti dísztokban (31x30mm) T:1-,2 1220277
31048
252
Numizmatika
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény T:2- 1220565
31049
252
Numizmatika
~1970-1980. "BKV (Budapesti Közlekedési Vállalat)" zománcozott fém jelvény + "BKV Jegyvizsgáló" zománcozott fém jelvény T:2 1222659
31050
252
Numizmatika
~1970-1980. "Május 1" zománcozott fém kitűző (8x), több klf T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft