Festmények és grafikák Tételek száma: 197
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1227808
10024
253
DH jelzéssel: Hajoló férfi. Szén, papír, 27×38 cm 1228278
10025
253
Deák István (1936-): Fürdőzőnő. Linó, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 24×20 cm 1199861
10026
253
Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból, 9db fametszet, papír, jelzés nélkül, vegyes minőségben (az egyik szakadt), 27x30cm 1227427
10027
253
55000
Derkovits Gyula (1894-1934): Elhagyottan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, eredetiség igazolással, 15×11 cm 1208923
10028
253
28000
Dévényi János (1956- ): Sárga négyzet, akril, vászon, jelzett, fa keretben, 40×40 cm 1228392
10029
253
Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm 1231191
10030
253
DRezső jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon, fa keretben, 29x21 cm 1223778
10031
253
Duboy jelzéssel: Nő virágcsokorral. Olaj, karton, üvegezett keretben, 27×20 cm 1200409
10032
253
Dudus jelzéssel: Napernyős hölgy. Olaj, farost, keretben, 30×20 cm 1190088
10033
253
Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm 1226626
10034
253
Diener-Dénes Rudolf: Vázlat. Szén, papír, jelzés nélkül, 14x18 cm 1125242
10035
253
Ék Sándor (1902-1975): Marx. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft