70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Zománcozott, gazdagon díszített filigrán, aranyozott ezüst (Ag.) szovjet egyszemélyes készlet: csésze (d: 7cm) + alj (d: 11 cm) + mokkás kanál + cukortartó (d: 8,5 cm), jelzettek, kopásnyomokkal, összesen br 249 g