10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
cca 19. század, keleti motívumos, kakassal díszített lámpatartó(?), bronz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hiányos, m: 38 cm / cca 19th century, Antique lampstand(?) with Oriental motifs, decorated with rooster, bronze, with small wearings, h: 38 cm