Különleges kávédaráló. Nagyméretű réz szerkezet, az oldalfalak tükörből, gazdag díszítéssel, lábakkal. (A tükröket be kell ragasztani, de szép állapotban) / Large ornamented coffe grinder 18x29 cm
2 db antik afrikai, feltehetőleg etióp használati tárgy. Bőr tartó, valamint csont és fém rátétes asztali tartó / Antique African, probably Ethiopian artifacts, made of leather, bone and metal 9x10 cm, 12 cm
cca 19. század, keleti motívumos, kakassal díszített lámpatartó(?), bronz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hiányos, m: 38 cm / cca 19th century, Antique lampstand(?) with Oriental motifs, decorated with rooster, bronze, with small wearings, h: 38 cm