1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Włocławek lengyel porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm + ZF Koło lengyel porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm