Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1225078
13588
253
Eötvös Károly: Magyar alakok. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1225073
13589
253
Eötvös Károly:A nazarénusok Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1225088
13590
253
Eötvös Károly: A nagy év. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1230523
13591
253
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható. 1225093
13592
253
Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1225090
13593
253
Rákosi Viktor: Galambos Pál naplója, Jabbadán amerikában. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kissé foltos kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1231060
13594
253
Katona Jenő: Magyar hitleristák. Bp., 1936, Cserépfalvi Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, szakadt, kopottas állapotban. 1223455
13595
253
Illyés Gyula: Két kéz. (Versek) Bp. (1950) Athenaeum. 39 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval 1230511
13596
253
Titkot keresek. Halassy Juci versei. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Halassy Juci. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. 1230823
13597
253
Mécs László összes versei(1920-1940). DEDIKÁLT! SZÁMOZOTT! Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, napszítta gerinccel, jó állapotban. 1224746
13598
253
Mécs László válogatott költeményei. Összeállította: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban. 1231206
13599
253
Mikszáth Kálmán: A gavallérok, A demokraták, Ne okoskodj Pista! Mikszáth Kálmán munkái. Bp., é.n., Révai testvérek. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft