13393.
253. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
90 000 Ft
3 db 17-18. századi német nyelvű művészeti kézikönyv: Testelin, Henri: Anmerkungen der fürtrefflichsten Mahler unserer Zeit über die Zeichen- und Mahlerenkunst zusammen getragen. Nürnberg, 1699, Johann Jacob von Sandiart.; Cesio, Carlo: L'anatomia de i pittori ... das ist: Anatomie der Mahler. Nürnberg, 1706, Hieronymus Böllmann.; Preißler, Johann Daniel: Die durch Theorie erfundene Practic oder Gründlich-verfasste Reguln... 1-2. köt. Nürnberg, 1721-1722. Számos egészoldalas rézmetszettel. Későbbi félvászon kötésben, a három mű egybekötve (Preßler művének két kötete fordított sorrendben). Kissé megviselt állapotban, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal, helyenként restaurált.