Könyvek: Történelem Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1222980
13303
253
Books: History
Thaly Kálmán: Rákóczi tár. Történelmi érdekű naplók, emlékiratok, levelezések, pátensek, hadi-szabályok, országgyűlési diariumok és törvényczikkek gyűjteménye II. Rákóczi Ferencz korához. Közli - - Pest, 1868, Lauffer Vilmos. Félbőrkötésben, 1-2 lap gyűrött. 1230803
13304
253
Books: History
Imrik József: A Pragmatica Sanctio keletkezésének története. Pest, 1866, Khór és Wein Nyomdája. Félvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban. 1230513
13305
253
Books: History
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Első kiadás. A címlapon a megszokottnál nagyobb tulajdonosi bejegyzés. 1230502
13306
253
Books: History
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I.-II. kötet. Bp., 1985, ÁKV. Reprint kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötésben. 1226965
13307
253
Books: History
Sréter István: Nem, nem, soha! Tanulmány a lord Rothermere sajtó-actió alátámasztására. Térképpel. Bp., 1927, Viktória Nyomda. Kiadói papír kötésben, kis szakadással 1229914
13308
253
Books: History
Szenes Imre: Az utolsó napjuk... Bp., 1957. Szakadozott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Júliustól júniusig. Dokumentumok 1956-1957 történetéből. Összeáll.: Rákosi Sándor. Bp., 1981, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1231173
13309
253
Books: History
Szabó István: A magyarság életrajza. Bp., 1990, MTA. Reprint kiadás. Kiadói modern keménykötésben. 1230811
13310
253
Books: History
Kiszely Gábor: ÁVH - Egy terrorszervezet története. Bp., 2000, Korona. Kiadói keménykötésben, kifogástalan állapotban. 1231177
13311
253
Books: History
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói modern keménykötésben. 1230948
13312
253
Books: History
Rézler Gyula: A magyar nagyipari munkásság kialakulása 1867-1914. Bp., 1938, Rekord. 209 p. A gerincén enyhén sérült. Kiadói illusztrált papírborítékban. 1231045
13313
253
Books: History
Bél Mátyás: Magyarország népének élete 1730 táján. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1231006
13314
253
Books: History
Dr. Csuday Jenő: Magyarország oknyomozó történelme. Bp.,é.n. Löbowitz. 52p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft