Könyvek: Történelem

Tételek száma: 65

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1-3. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13339.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Marczali Henrik: Az abszolutizmus kora. Nagy Képes Világtörténet IX. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
13340.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Marczali Henrik: Korunk állami és társadalmi alkotásai. Nagy Képes Világtörténet XII. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
13341.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora 16 képpel. Bp., 1932,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
13342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
13343.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Marczali Henrik (szerk.): Nagy Képes Világtörténet I-XII. kötet (teljes). I. kötet: A Kelet ókori népeinek története. II. kötet: A görögök története a római hódítás koráig. III. kötet: A rómaiak története. IV. kötet: A népvándorlás kora. V. kötet: A hűbériség és a keresztes hadjáratok kora. VI. kötet: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. VII. kötet: A reformatio kora. VIII. kötet: Az ellenreformatio kora. IX. kötet: Az absolutismus kora. X. kötet: A forradalom és Napoleon kora. XI. kötet: A reformok kora. XII. kötet: Korunk állami és társadalmi alkotásai.  Budapest, [1891-1904.] Franklin. Kulturhistoriai képekkel, arcképekkel, mellékletekkel és térképekkel gazdagon illusztrálva. A tizenkét kötet egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötetek gerince kissé kopott, 3-4 kötet gerince sérült és javított, egyébként jó állapotban.
13344.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
13345.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
13346.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik, s még sincs vége I-II. kötet, Bp., 1905, Révai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
13347.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Mémoires documents et écrits divers laissés pa le Prince de Metternich changelirt de cour et d'état publiés par son fils Le Prince Richard de Metternich classés et réunis par M.A. de Klinkowstroem. Paris, 1881, E. Plon et Cie, Imprimeurs-Éditeurs. Bordázott gerincű félbőr kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban / half leather binding, damaged condition
13348.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
13349.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Bp., 1932, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13350.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft