Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek.
Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.