Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Erismann Frigyes [Friedrich]: Népszerű egészségtan. Bp., 1880, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 18.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.