Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1139951
13478
253
Books: Science and technology
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben. 1226404
13479
253
Books: Science and technology
Dr.Dr. Böszörményi Zoltán(szerk.): Az Országos Ideg- és Elmegyógyintézet 100 éve. Bp., 1968. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1227532
13480
253
Books: Science and technology
Hoitsy Pál: A meteorológia új alapjai. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1224340
13481
253
Books: Science and technology
Rácz Lajos: Rousseau J. J. élete és művei. I-II.
Bp., 1928, MTA. 298+292 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben. Szép állapotban. 1177582
13482
253
Books: Science and technology
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet.
Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban. 1230821
13483
253
Books: Science and technology
A műveltség könyvtára - A társadalom története I. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Kissé kopottas állapotban 1159197
13484
253
Books: Science and technology
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban. 1159201
13485
253
Books: Science and technology
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1146118
13486
253
Books: Science and technology
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben. 1146090
13487
253
Books: Science and technology
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval. 986469
13488
253
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlappal, ill., gerinccel. 1179673
13489
253
Books: Science and technology
Renner János: A fizika elemei.16 táblával és 236 szövegképpel. Bp., 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft