2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.