Zeitschrift des Deutschen Alpenvereins 1931-1941. 11 évfolyam félvászon díszkötésben. Rengeteg illusztrációval / 11 complete years in half linen binding. With many illustrations.
Günter Oskar Dyhrenfurth: Baltoro: Ein Himalaya-Buch. Mit Beiträgen von Hettie Dyhrenfurth, Hans Ertl u. Andre Roch. Basel, 1939. Schwabe & Co., Hozzá tartozó mellékletekkel külön mappában.
Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában.
Liszka Károly: A Tabán, mint anyagi megújhodásunk lehetőségének forrása. Bp., 1935, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kopott, sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.