1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete A Sport Terén Elért Kiváló Érdemek Jutalmazására" fém díjérem (40mm) + ~1920-1930. "Széchenyi Nemzetség Sportversenyei - DIJ / Ha Isten velünk, ki ellenünk" Br díjérem (35mm) T:2-,3 ph., patina
1929. "A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929" a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (54,5mm) T:2 Hungary 1929. "Society's Finest" enamelled decoration of the League of th...
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" aranyozott Br díjérem füllel (40,5mm) T:2
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" Br díjérem füllel (30mm) T:2